Chcete sa naučiť hýbať po parkete ako profesionáli? Krok po kroku vás pod vedením skúsených a akreditovaných lektorov naučíme základy tancov, ktoré sú najviac využívané počas plesovej sezóny a na tanečných zábavách. Oboznámime vás s etiketou na tanečnom parkete. Predstavíme vám zaujímavé variácie v tancoch. To všetko navyše v príjemných priestoroch a s garanciou zábavy a uvoľnenej atmosféry.

Našimi najväčšími výhodami je profesionálny prístup, efektívna metóda vyučovania a unikátny model kurzov rozdelený do piatich stupňov. Zakladáme si tiež na individuálnom “rodinnom” prístupe, ktorý podporujeme mnohými dodatočnými službami a výhodami.

Záujemcom ponúkame kurzy spoločenských tancov, kurzy argentínskeho tanga, špeciálne svadobné kurzy pre páry, kurzy salsy a kurzy swingových tancov.

Absolventi našich kurzov získajú oficiálny certifikát o ich tanečných zručnostiach, CD s piesňami vhodnými na jednotlivé tance a viacero ďalších výukových materiálov a v prípade záujmu aj vstupenku do sveta profesionálneho tanca.