dec 4 2017

Európsky pohár – Bratislava – 3.12.2017

Autor: Peter Vidašič

Skvelé výsledky oboch plesoviek.
La La Land obsadil celkové druhé miesto zo 14 choreografii. Valčík pre Marcela ( Seniori) obsadili celkové piate miesto a vo svojej kategórii obsadili striebornú priečku .Ďakujeme za skvelú reprezentáciu a nádherný tanečný zážitok. 🏆🇸🇰🏆

24068170_1903377109689830_6034931779296903854_n 24176746_1903377113023163_2564510591850778171_n 24176973_1903375299690011_6574233146041821084_n 24232487_1903375266356681_4446889289989760633_n 24232616_1903375263023348_3730897588258184608_n 24294210_1903375296356678_1894239728540080152_n

nov 25 2017

Súťaž Nitra – 25.11.2017

Autor: Peter Vidašič

23905183_1896463730381168_1543667471764803040_n 24068200_1896463587047849_1161844591113757270_n 24129799_1896463610381180_4884036061436269311_n 24176753_1896463690381172_1229477409335241126_n

Fotoreport zo súťaže v Nitre spolu s výsledkami 💓 Ďakujeme, boli ste skvelí 🌸
DOSPELÍ D LAT
1. Tomáš Andráš & Lea Korpa- Ondová

DOSPELÍ C STT
1. Štefan Stropko & Viktória Vargová
8. Tomáš Andráš & Lea Korpa- Ondová

DOSPELÍ C LAT
2. Štefan Stropko & Lea Korpa- Ondová

JUNIOR II C LAT
2. Dávid Varinský & Tatiana Kerestiová

DOSPELÍ B STT
18. Dávid Varinský & Tatiana Kerestiová

Získali sme aj nové Bčko 👌

nov 10 2017

REVÚCKY TANEČNÝ PARKET 2017 – 10.11.2017

Autor: Peter Vidašič

revuca 1 revuca 2 revuca 3 revuca 4 revuca 5 revuca

Výsledky súťaže REVÚCKY TANEČNÝ PARKET:

DOSPELÍ C STT

  1. Štefan Stropko & Viktória Vargová

C LAT

  1. Štefan Stropko & Viktória Vargová

DOSPELÍ D LAT

  1. Tomáš Andráš & Lea Korpa- Ondová
  2. Martin Sova & Rebeka Andrášová

DOSPELÍ B LAT

  1. Martin Šolc & Romana Vargová

JUNIOR II D STT

  1. Martin Sova & Rebeka Andrášová

JUNIOR II C LAT

  1. Dávid Varinský & Tatiana Kerestiová
okt 28 2017

SÚŤAŽ ČESKÁ REPUBLIKA a SÚŤAŽ ROŽŇAVA -28.10.2017

Autor: Peter Vidašič

roznava 1 roznava 2 roznava 3 roznava 4 roznava 5 roznava roznava6 roznava7

 

Súťaž česká republika

DOSPELÍ A LAT

  1. Anton Fábik & Iveta Vargová

– Gratulujeme ku najvyššie možne dosiahnuteľnej kategórii S v latinsko- amerických tancoch

SÚŤAŽ ROŽŇAVA

DOSPELÍ D STT

  1. Martin Sova & Rebeka Andrášová

– Gratulujeme k získanej kategórii v štandardných tancoch.

D LAT

  1. Dominik Godla & Patrícia Kačmárová
  2. Martin Sova & Rebeka Andrášová

JUNIOR II D STT

  1. Martin Sova & Rebeka Andrášová

D LAT

  1. Martin Sova & Rebeka Andrášová

JUNIOR II C LAT

  1. Dávid Varinský & Tatiana Kerestiová

DOSPELÍ C STT

  1. Štefan Stropko & Viktória Vargová
  2. Dominik Godla & Patrícia Kačmárová

DOSPELÍ C LAT

  1. Štefan Stropko & Viktória Vargová
  2. Dávid Varinský & Tatiana Kerestiová

DOSPELÍ B STT

  1. Dávid Varinský & Tatiana Kerestiová
okt 27 2017

INTEGRÁCIA 2017 – 27.10.2017

Autor: Peter Vidašič

Aj tento rok sme sa zúčastnili charitatívneho podujatia Integrácia. Ďakujeme a sme radi, že sme aj takouto formou mohli pomôcť detičkám, ktoré to potrebujú.

integracia

okt 22 2017

VÍKENDOVKA Z TRENČÍNA – 22.10.2017

Autor: Peter Vidašič

trencin1 trencin2

 

 

JUNIOR II D STT

  1. Martin Sova & Rebeka Andrášová

LAT

  1. Martin Sova & Rebeka Andrášová

DOSPELÍ D LAT

  1. Dominik Godla & Patrícia Kačmárová

DOSPELÍ C STT

  1. Radovan Nemčík & Šimona Weissová
  2. Dominik Godla & Patrícia Kačmárová

LAT

  1. Radovan Nemčík & Šimona Weissová
okt 11 2017

VIVA DANCE FESTIVAL v Nových Zámkoch – 11.10.2017

Autor: Peter Vidašič

viva dance4

Priebežné výsledky:

DOSPELÍ B LAT

  1. Martin Šolc & Romana Vargová

DOSPELÍ B STT

  1. Maroš Olejár & Renáta Hrešková

JUNIROR II C LAT

  1. Dávid Varinský & Tatiana Kerestiová

SLOVENSKÝ POHÁR JUNIOR STT

  1. z 36 párov Dávid Varinský & Tatiana Kerestiová

SLOVENSKÝ POHÁR JUNIOR LAT

  1. z 41 prov Dávid Varinský & Tatiana Kerestiová

SLOVENSKÝ POHÁR STT

  1. Martin Šolc & Romana Vargová
  2. Maroš Olejár & Renáta Hrešková

 

Finálne výsledky:

DOSPELÍ C STT

  1. Štefan Stropko & Viktória Vargová
  2. Radovan Nemčík & Šimona Weissová

C LAT

  1. Štefan Stropko & Viktória Vargová
  2. Radovan Nemčík & Šimona Weissová
okt 9 2017

VAJNORSKÝ TANEČNÝ POHÁR – 9.10.2017

Autor: Peter Vidašič

vajnorsky tanecny pohar

 

DOSPELÍ C LAT

Varinský Dávid & Kerestiová Tatiana

JUNIOR ll C LAT

  1. Varinský Dávid & Kerestiová Tatiana

Gratulujeme ku výsledkom a ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu.

okt 1 2017

PARKETOVÝ TIGER 2017 v Poprade – 1.10.2017

Autor: Peter Vidašič

poprad1 poprad2 poprad3 poprad4 poprad5 poprad6 poprad7 poprad8 poprad9

 

JUN II D STT

  1. Sova Martin & Andrášová Rebeka

LAT

  1. Sova Martin & Andrášová Rebeka

JUN II C LAT

  1. Varinský Dávid & Kerestiová Tatiana

Slovenský Pohár JUN STT

  1. Varinský Dávid & Kerestiová Tatiana

LAT

  1. Varinský Dávid & Kerestiová Tatiana

Slovenský Pohár Dospelí STT

  1. Šolc Martin & Vargová Romana

Gratulujeme párom a ďakujeme za vzornú reprezentáciu