Tanečný wellness víkend

Premýšľate nad vhodným darčekom pre Vášho partnera, známeho, rodinu alebo si chcete voľné chvíle spríjemniť práve Vy? Máme pre Vás úplnú novinku, ktorou je darčekový poukaz na tanečný wellness víkend. V príjemnom prostredí hotela Hubert **** Vital Resort vo Vysokých Tatrách s nami zažijete víkend plný zábavy, tanca a oddychu.

Tešíme sa na Vás v termíne 21. – 22. 01. 2017. Darčekový poukaz obsahuje ubytovanie, plnú penziu, vstup do wellness a samozrejme tanečnú výuku v sobotu aj v nedeľu.

Bližšie informácie Vám poskytneme pri osobnom stretnutí, prípadne nás prosím kontaktujte na mail info@tkellegance.sk alebo telefonicky na tel. čísle 0915 949 727.

Neváhajte, voľné miesta sa míňajú rýchlo :)

a5_letak_vikend darcekovy-poukaz

Zľava pre páry

Viete ako spojiť príjemné s užitočným? U nás sa naučíte tancovať a ešte aj ušetríte. Stačí ak k nám privediete nový tanečný pár a my Vám za to ponúkame zľavu 10% z celkovej ceny tanečného kurzu. Táto zľava platí samozrejme aj pre nový pár. Príďte si k nám zatancovať v spoločnosti svojich známych a priateľov.

Darček pre dieťa

Nezabudli sme ani na našich školopovinných tanečníkov, pre ktorých sme si pripravili milé prekvapenie. Priveďte svojich kamarátov a spolužiakov do našej tanečnej školy, aby sa aj oni mohli stať súčasťou tanečného sveta. Za každého nového člena sa Vám odvďačíme malým darčekom.

Nedeľné tančiarne

Ak radi tancujete a zabávate sa, tančiareň je tu práve pre Vás. Zažite u nás hodiny plné hudby, tanca, dobrej nálady a relaxu. Pozvite svojich kamarátov, známych a zabávajte sa tancom. Tančiareň je otvorená pre všetkých.

K dispozícii sú Vám taneční lektori, ktorí Vám v prípade potreby ochotne poradia a pomôžu.

Tak neváhajte a príjmite naše pozvanie do tanca. V našich tanečných sálach Vás srdečne očakávame každú nedeľu od 19,00 hod. Tešíme sa na Vás :)

Zľava pre zamestnancov T-Systems

Patríte k zamestnancom spoločnosti T-Systems Slovakia a chceli by ste si u nás zatancovať a príjemne sa zabaviť? Neváhajte a využite našu akciu, ktorá platí pre Vás a taktiež aj pre Vášho tanečného partnera.

Stačí sa preukázať zamestnaneckou kartou a z ceny kurzu, ktorý si vyberiete Vám odrátame 10 %. Táto akcia neplatí pre kurz spoločenských tancov.

Bez názvu

Study in Košice

Už dva roky funguje naša spolupráca so spoločnosťou STUDY IN KOSICE, ktorá pomáha zahraničným študentom v našom meste. Najdôležitejším poslaním tejto spoločnosti je pomôcť zahraničným študentom s bežnými problémami v cudzej krajine a taktiež pomôcť im rozvíjať svoj spoločenský a kultúrny život. Z tohto dôvodu sme sa aj my rozhodli zapojiť sa do tohto úsilia a prispieť svojou troškou k tomu, aby sa u nás cítili dobre.

Preto ako jediný tanečný klub v Košiciach poskytujeme zahraničným študentom nasledovné zľavy:
15% pre záujemcu o tanečný kurz pokiaľ je držiteľom karty WTF
15% pre jeho tanečného partnera pokiaľ je tiež držiteľom karty WTF
5% pre jeho tanečného partnera pokiaľ nie je držiteľom karty WTF

vip_card_mock